Barion Pixel

OBJEDNÁVEJTE PO CELÝCH KRABIČKÁCH - 25KS!

Balení - 1ks v sáčku, 25ks v krabičce, 500 ks v kartonu

Tento test je určen k detekci antigenu z viru SARS-CoV-2 u osob podezřelých z COVID- 19. Lze jej tedy použít k posouzení, zda je osoba infikována SARS-CoV-2, a to poskytnutím kvalitativního výsledku ukazujícího barevné pruhy indikující přítomnost antigenu SARS-CoV-2.

Rychlý test antigenu SARS-CoV-2 umožňuje rychlé rozhodování např. zda je třeba pacienty umístit do karantény, což snižuje riziko dalšího šíření. Kromě toho umožňuje screening jednotlivců po potvrzené expozici osobě infikované SARS-CoV-2 nebo jedinců s rizikem expozice, například zdravotnických pracovníků.

Antigenní rychlotest na koronavirus COVID SARS-CoV-2 (výtěr) je imunochromatografický test s membránou, který využívá vysoce citlivých protilátek proti novému koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidském nosohltanu.  Vhodný i pro samotestování a testování zaměstnanců na pracovišti.

Citlivost 96,17%, Specifita 99,9%, Celková shoda 99,9%, Délka testování 15 minut.
Typy vzorků - výtěr z nosu (nosohltanu). K provedení testu není vyžadován žádný přístroj ani další materiál
Součástí balení: český návod. Expirace: 2 roky od data výroby

Součástí celého balení: testovací prostředek, sterilní výtěrový tampon, extrakční zkumavka, stojánek na zkumavky, extrakční pufr, střička s filtrem, příbalová informace.

Rychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace zabrání rozšíření nákazy uvnitř firem a rodin. Zároveň povede ke snížení ekonomických ztrát, které souvisí se zbytečnou nákazou celého pracoviště. Už žádné fronty, diskomfort, ztráty času a tisíce korun za jeden test.

Rychlý test na detekci Antigenu Covid-19 je imunologický test pro kvalitativní detekci specifických antigenů SARS-COV-2 přítomných v nosohltanu člověka. I když výrobce připouští možnost výtěru z nosu, pro větší průkaznost přítomnosti viru odeberte vzorek nosem z nosohltanu. Výsledek do 15 minut.

Používejte u jedinců podezřelých z nákazy coronavirem Covid-19. Antigen je obecně detekovatelný v nosních a zejména nosohltanových výtěrech během akutní fáze infekce.

Tyto testy splňují veškeré zákonné požadavky pro uvedení na trh EU a mimo jiné jsou uvedeny na seznamu schválených Antigenních testů prestižního německého Spolkového institutu pro léky a zdravotnické prostředky.

V období od 6. 12. 2020 do 31. 12. 2021 promíjí ministryně financí daň z přidané hodnoty z důvodu mimořádné události. Tento produkt se tedy prodává za cenu bez DPH.

Realy Tech
testy_na_koronavirus_covid

Parametry

Testy na koronavirus
výtěrem z nosu (nosohltanu)

Ke stažení

Realy.ISO

Ke stažení (601.26k)

Realy.Nas.CE

Ke stažení (548.03k)

RealyTech.Nasal.Navod.pdf

Ke stažení (141.11k)

Hangzhou Realy Tech Antigenní test na koronavirus (z nosu) 25ks

1 550,00 Kč
S DPH

1550 bez DPH

Počet
Skladem

 

Vaše údaje nikomu nepředáme. Vaší důvěry si vážíme.

 

Uhrazené zásilky expedujeme do 24 hodin